Skip Navigation Links.
Download hier ons
JAARVERSLAG
Twitterfeed
Bakkerijtechnologie voor niet-bakkers van Bolletje

Bakkerijtechnologie voor niet-bakkers van Bolletje

Een befaamde Engelse uitspraak luidt: ‘We don’t wanna slice of cake, we want the whole bakery’. Dat geldt ook voor kennis; die moet verder reiken dan kruimels. Toch schort het bij sommige medewerkers in de bakkerijsector en in de toeleveringsindustrie aan kennis van bakkerijtechnologie. Vooral medewerkers op commerciële, technische en applicatie-afdelingen kampen met dat euvel. Als een antwoord op dit probleem ontwikkelde HAS KennisTransfer cursus Bakkerijtechnologie voor niet bakkers.

HAS KennisTransfer heeft de cursus ‘Bakkerijtechnologie voor niet bakkers’ opgezet, die niet-bakkers tot betere gespekspartners ‘kneedt’. Zo vergaren ontwerpers en verkopers van bakkerijmachines en -producten basiskennis bakkerijtechnologie, die hun verkoopactiviteiten extra kansrijk maakt. Bovendien stelt de cursus medewerkers van applicatie-afdelingen in staat om adequater klantvragen te beantwoorden. Tot slot bevordert de cursus de communicatie tussen afdelingen. Ter illustratie van de theorie is een tweetal practica in het programma opgenomen.

De cursus leent zich uitstekend voor een In Company uitvoering. In nauwe samenwerking met Bolletje is de cursus op maat gesneden voor dat bedrijf, waardoor de onderdelen rechtstreeks aansluiten op de processen in de fabriek van Bolletje. Per cursusdag is een stuk praktijk ingebouwd. Opgedane theoriekennis wordt zo tijdens de cursus beproefd in de praktijk. De cursisten leren dus ook zelf hoe het bakproces werkt en ze weten waar ze in de fabriek moeten zijn voor de antwoorden op hun vragen. Ook is de cursus op maat uitgevoerd bij een tweetal machinefabrieken.


Certificeringen
Partner van
Copyright © HASKennistransfer | Ontwikkeld door:Drie-O